Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Reglamin rozliczania energii cieplnej

Foto

Podstawą naliczenia opłat za energię cieplna dostarczaną do budynków Wspólnot Mieszkaniowych przez ZEC Prudnik stanowi Taryfa zatwierdzona przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Taryfa zawiera zbiór cen i stawek opłat oraz warunków ich stosowania, opracowanych przez Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik Spółka z o.o. z siedzibą w Lubrzy i wprowadzany jako obowiązujący dla określonych w nim odbiorców w trybie określonym ustawą.

Aktualna Taryfa ciepła - w załączniku oraz: Zasoby własne/Informacja i komunikaty/taryfa ciepła - ZEC Prudnik
 
Więcej na stronie internetowej ZEC Prudnik http://www.zecp.com.pl /okno - ciepło/
 
 
Energia cieplna rozliczana dostarczana do budynków jest rozliczana z właścicielami lokali według  jednego z następujących sposobów:
  • Oprócz głównego licznika ciepła stanowiącego własność ZEC Prudnik w lokalach nie ma zamontowanych urządzeń pomiarowych (indywidualne liczniki, podzielniki kosztów):      Roczne koszty ciepła dostarczanego do budynku dzielone są równo wśród właścicieli lokali wg. powierzchni lokalu.
  • Oprócz głównego licznika ciepła stanowiącego własność ZEC Prudnik w lokalach są zamontowane podzielniki kosztów firmy   Roczne koszty ciepła dostarczanego do budynku rozliczane są dzielone są zgodnie z przyjętym przez właścicieli Regulaminem.
WZÓR REGULAMINU - w załącznikach

Załączniki:

Aktualności

ZMIANA ADRESU SIEDZIBY SPÓŁKI

PRUDNICKIE TBS Sp. z.o.o.  informuje, że od dnia 17-10-2018 r. ulega zmianie adres naszych biur.  Zapraszamy Państwa do naszego biura zlokalizowanego w budynku przy ul. Mickiewicza Nr 7 w Prudniku (dawna szkoła Podstawowa Nr 5)


UWAGA CZAD !!!
W 2017 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2018 r. są równie tragiczne !!!                                                                             
Tylko w październiku 2018 r. w całej Polsce zanotowano ogółem 286 zdarzeń z udziałem ulatniającego się tlenku węgla, w wyniku których 3 osoby straciły życie, a 134 zostały poszkodowane. Rusza kampania edukacyjno-informacyjną pod hasłem: „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”.

KOLOROWA REFORMA ŚMIECIOWA - co nowego?

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 48-200 Prudnik
ul. Piastowska 42

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA