Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Regulamin Rozliczania wody


Foto

Wodomierze mierzące przepływ wody - zwane również "licznikami" są zainstalowane na przyłączu doprowadzającym wodę do budynku i  służą do rozliczeń między dostawcą wody (ZWiK Prudnik) a właścicielem/ami/ nieruchomości.

W budynkach wielorodzinnych w celu rozliczenia zużycia wody w poszczególnych lokalach ich właściciele montują na instalacji wewnętrznej wodomierze zwane  "podlicznikami".


Zasady rozliczania wody w budynkach i poszczególnych lokalach ustalane są przez właścicieli tworzących daną Wspólnotę Mieszkaniową /UCHWAŁA/.

Regulamin określa szczegółowe zasady ustalania opłat i rozliczania z właścicielem dostarczonej do jego lokalu wody i odprowadzonych ścieków.


Ustalone zasady obowiązują wszystkich właścicieli.

  ?

WZÓR REGULAMINU ROZLICZANIA WODY W BUDYNKU I POSZCZEGÓLNYCH LOKALACH
- w załączniku

Załączniki:

Aktualności

ZMIANA ADRESU SIEDZIBY SPÓŁKI

PRUDNICKIE TBS Sp. z.o.o.  informuje, że od dnia 17-10-2018 r. ulega zmianie adres naszych biur.  Zapraszamy Państwa do naszego biura zlokalizowanego w budynku przy ul. Mickiewicza Nr 7 w Prudniku (dawna szkoła Podstawowa Nr 5)


UWAGA CZAD !!!
W 2017 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2018 r. są równie tragiczne !!!                                                                             
Tylko w październiku 2018 r. w całej Polsce zanotowano ogółem 286 zdarzeń z udziałem ulatniającego się tlenku węgla, w wyniku których 3 osoby straciły życie, a 134 zostały poszkodowane. Rusza kampania edukacyjno-informacyjną pod hasłem: „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”.

KOLOROWA REFORMA ŚMIECIOWA - co nowego?

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 48-200 Prudnik
ul. Piastowska 42

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA