Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Prudnickie TBS - zarządca/administrator nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych


Foto

Zgodnie z zapisami ustawy o gospodarce nieruchomościami zarządzanie nieruchomością polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności, których celem jest zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, oraz pełnego bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości.

Zarządzanie, to też podejmowanie czynności zmierzających do utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym oraz uzasadnionego inwestowania w tę nieruchomość.


Już od ponad 10 lat podstawową działalnością Spółki od jest zarządzanie i administrowanie i nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych. Podpisaliśmy z Zarządem Wspólnoty lub jej Pełnomocnikiem umowy cywilnoprawne, w których bardzo szczegółowo określony został zakres usług świadczonych przez Spółkę.  

Na dzień 31-12-2014 r. Spółka zarządzała/administrowała 317 nieruchomościami WM. Łączna powierzchnia lokali w tych nieruchomościach wynosiła 165.939,07 m2/ powierzchni użytkowej i znajdowało się w nich 3.044 lokali w tym 246 lokali użytkowych. Oprócz osób fizycznych właścicielami mieszkań, oprócz Gminy Prudnik są jeszcze Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, Telekomunikacja Polska, Polskie Koleje Państwowe oraz w pojedynczych przypadkach inne osoby prawne.

 


________________
* Wykaz Wspólnot Mieszkaniowych - w załączniku


Załączniki:

Aktualności

OGŁOSZENIE O ROKOWANIACH NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI
Zarząd Prudnickiego TBS Sp. z o.o. ogłasza ROKOWANIA na zbycie nieruchomości niezabudowanej położonej w Prudniku przy ul. Sybiraków, stanowiącej własność Spółki.
WIĘCEJ
1. Biuletyn Informacji Publicznej: OGŁOSZENIA 
http://bip.tbs.prudnik.pl
2. Stronia internetowa:
PRZETARG NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI  


UWAGA CZAD !!!
W 2018 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2019r. są równie tragiczne !!!                                                                             
Rusza kampania edukacyjno-informacyjną pod hasłem: „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”.

ZMIANA ADRESU SIEDZIBY SPÓŁKI

PRUDNICKIE TBS Sp. z.o.o.  informuje, że od dnia 04-03-2019 r. ulega zmianie adres naszych biur.  Zapraszamy Państwa do naszego biura zlokalizowanego w budynku przy ul. Mickiewicza Nr 7 w Prudniku 


 
Podstrony:  1  2  3 
 

 48-200 Prudnik
ul. Piastowska 42

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA