Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Prudnickie TBS - zarządca/administrator nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych


Foto

Zgodnie z zapisami ustawy o gospodarce nieruchomościami zarządzanie nieruchomością polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności, których celem jest zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, oraz pełnego bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości.

Zarządzanie, to też podejmowanie czynności zmierzających do utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym oraz uzasadnionego inwestowania w tę nieruchomość.


Już od ponad 10 lat podstawową działalnością Spółki od jest zarządzanie i administrowanie i nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych. Podpisaliśmy z Zarządem Wspólnoty lub jej Pełnomocnikiem umowy cywilnoprawne, w których bardzo szczegółowo określony został zakres usług świadczonych przez Spółkę.  

Na dzień 31-12-2014 r. Spółka zarządzała/administrowała 317 nieruchomościami WM. Łączna powierzchnia lokali w tych nieruchomościach wynosiła 165.939,07 m2/ powierzchni użytkowej i znajdowało się w nich 3.044 lokali w tym 246 lokali użytkowych. Oprócz osób fizycznych właścicielami mieszkań, oprócz Gminy Prudnik są jeszcze Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, Telekomunikacja Polska, Polskie Koleje Państwowe oraz w pojedynczych przypadkach inne osoby prawne.

 


________________
* Wykaz Wspólnot Mieszkaniowych - w załączniku


Załączniki:

Aktualności

Rodziny z dziećmi mogą starać się o najem mieszkania w budynku przy ul. Mickiewicza 7 w Prudniku
Spółka przystąpiła do remontu budynku położonego w Prudniku przy ul. Mickiewicza 7 /była szkoła specjalna Nr 5/. Po rozstrzygnięciu przetargu publicznego wybrany został wykonawca prac budowlanych, z którym w dniu 8 września br. podpisana została stosowna umowa. Prace budowlane rozpoczęły się w miesiącu wrześniu br. a termin ich zakończenia to koniec czerwca 2018 r. 

Pierwszeństwo najmu mieszkania w tym budynku posiadają rodziny z dziećmi. Rodziny zainteresowane najmem mieszkania w tym budynku proszone są o kontakt z Prudnickim TBS Sp. z o.o.  tel. 500170084 
Pełna informacja na BIP 

KOLOROWA REFORMA ŚMIECIOWA - co nowego?

UWAGA CZAD !!!
W 2016 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2017 r. są równie tragiczne !!!

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 48-200 Prudnik
ul. Piastowska 42

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA