Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Przeglądy stanu technicznego budynków

Foto

Zakończono postępowanie i dokonano wyboru firm, które w 2013 r. wykonają pięciole-tnie i roczne przeglądy stanu technicznego budynków Wspólnot Mieszkaniowych administrowanych przez Prudnickie TBS:

1. Dotyczy: postępowanie związane z wyborem Wykonawcy na wykonanie pięcioletniej kontroli stanu technicznego i przydatności do użytkowania budynków mieszkalnych

Zawiadamiamy, że dokonano wyboru oferty, którą przedstawiła firma „EKO-KOM” – Janusz Zieliński z siedzibą w Kowalewie Pomorskim.

2. Dotyczy: postępowanie związane z wyborem Wykonawcy na wykonanie rocznej kontroli stanu sprawności technicznej budynków mieszkalnych

Zawiadamiamy, że dokonano wyboru oferty, którą przedstawiła firma KOSZTORYSY NADZORY – TADEUSZ CZAJKA z siedzibą w Głuchołazach.

3. Dotyczy: postępowanie związane z wyborem Wykonawcy na wykonanie rocznej kontroli stanu technicznego instalacji gazowej budynków mieszkalnych
Zawiadamiamy, że dokonano wyboru oferty, którą przedstawiła firma „EKO-KOM” – Janusz Zieliński z siedzibą w Kowalewie Pomorskim.

4. Dotyczy: postępowanie związane z wyborem Wykonawcy na wykonanie rocznej kontroli stanu technicznego przewodów kominowych budynków mieszkalnych

Zawiadamiamy, że dokonano wyboru oferty, którą przedstawiła firma „EKO-KOM” – Janusz Zieliński z siedzibą w Kowalewie Pomorskim.


Aktualności

UWAGA KORONAWIRUS
 KOMUNIKAT

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji Koronawirusem, w trosce    o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, Zarząd Prudnickiego TBS informuje, że nasze biura zamknięte będą dla petentów od dnia 16 marca br. do odwołania.

Pracownicy będą dostępni dla Państwa we wszystkich sprawach telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów
Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową.
 

 






UWAGA CZAD !!!
W 2019 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2020 r. są równie tragiczne !!!                                                                             
Rusza kampania edukacyjno-informacyjną pod hasłem: „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”.

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 

 



48-200 Prudnik
ul. Mickiewicza Nr 7

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl




Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA