Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Nowa stawka czynszu najmu w budynkach położonych w Prudniku przy ul. Armii Krajowej Nr 8 i Nr 10 oraz ul. Mickiewicza Nr 7

Foto
Foto
 

Informuję, że Zgromadzenie Wspólników Prudnickiego TBS Sp. z o.o. w dniu 19 czerwca 2019 r. podjęło dwie uchwały w sprawie ustalenia nowych stawek czynszu najmu w budynkach mieszkalnych położonych w Prudniku przy ul. Armii Krajowej Nr 8 i Nr 10 oraz ul. Mickiewicza Nr 7.

- Uchwałą Nr 17/2019  w sprawie ustalenia nowych stawek czynszu najmu w budynkach mieszkalnych położonych przy ul. Armii Krajowej Nr 8 i Nr 10 w Prudniku.

Nowa wysokość  stawki bazowej czynszu najmu ustalona została od dnia 1 października 2019 r. w wysokości 9,10 zł/m2 powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego.

Stawka czynszu najmu dla każdego lokalu ulega zróżnicowaniu w stosunku do stawki bazowej po uwzględnieniu czynników zwiększających i zmniejszających stawkę bazową, mających wpływ na podwyższenie lub obniżenie wartości użytkowej mieszkania.

- Uchwałą Nr 18/2019 w sprawie ustalenia stawek czynszu najmu w budynku mieszkalnym położonym w Prudniku przy ul. Mickiewicza Nr 7.

 Nowa wysokość  stawki  czynszu najmu ustalona została od dnia 1 października 2019 r. w wysokości 10,81 zł/m2 powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego

 


Szczegóły w załączniku (skany uchwał)
 


Załączniki:

Aktualności

UWAGA KORONAWIRUS
 KOMUNIKAT

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji Koronawirusem, w trosce    o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, Zarząd Prudnickiego TBS informuje, że nasze biura zamknięte będą dla petentów od dnia 16 marca br. do odwołania.

Pracownicy będą dostępni dla Państwa we wszystkich sprawach telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów
Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową.
 

 


UWAGA CZAD !!!
W 2019 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2020 r. są równie tragiczne !!!                                                                             
Rusza kampania edukacyjno-informacyjną pod hasłem: „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”.

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 

 48-200 Prudnik
ul. Mickiewicza Nr 7

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA