Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności


KOLOROWA REFORMA ŚMIECIOWA - co nowego?


W Dzienniku Ustaw z dnia 4 stycznia 2017 r. ukazało się Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.

To dalszy ciąg reformy śmieciowej wprowadzanej od 1 lipca 2013 r. Tym razem nowe przepisy wprowadzają we wszystkich gminach jednolity model selektywnego zbierania odpadów u tzw. „źródła" dzieląc je na na pięć frakcji: szkło, papier w tym tektura, metale, tworzywa sztuczne, a także odpady ulegające biodegradacji.

Rozporządzenie określa również kolory pojemników i worków, do których należy zbierać określone odpady. Na wprowadzenie kolorowych pojemników lub worków na odpady gminy będą miały czas do 5 lat. Lecz już od od 1 lipca 2017 r. pojemniki muszą być oznaczone nazwą danej frakcji.Aktualności

Rodziny z dziećmi mogą starać się o najem mieszkania w budynku przy ul. Mickiewicza 7 w Prudniku
Spółka przystąpiła do remontu budynku położonego w Prudniku przy ul. Mickiewicza 7 /była szkoła specjalna Nr 5/. Po rozstrzygnięciu przetargu publicznego wybrany został wykonawca prac budowlanych, z którym w dniu 8 września br. podpisana została stosowna umowa. Prace budowlane rozpoczęły się w miesiącu wrześniu br. a termin ich zakończenia to koniec czerwca 2018 r. 

Pierwszeństwo najmu mieszkania w tym budynku posiadają rodziny z dziećmi. Rodziny zainteresowane najmem mieszkania w tym budynku proszone są o kontakt z Prudnickim TBS Sp. z o.o.  tel. 500170084 
Pełna informacja na BIP 

KOLOROWA REFORMA ŚMIECIOWA - co nowego?

UWAGA CZAD !!!
W 2016 r. kilkaset osób podtruło się tlenkiem węgla, a w wyniku zmarło kilkadziesiąt osób. Statystyki początku 2017 r. są równie tragiczne !!!

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 48-200 Prudnik
ul. Piastowska 42

tel. 77 406 83 50
e-mail: info@tbsprudnik.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA